Osiągnięcia naszych uczniów w roku 2020/2021


 

 


Uczniowie zakwalifikowani do II etapu olimpiad z przedmiotów objętych egzaminem maturalnym uprawniających do zwolnienia z przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu
(komunikat MEN z lipca 2019)

L.p. Nazwa olimpiady Imię i nazwisko ucznia, klasa Imię i nazwisko opiekuna ucznia Uwagi
1. 51. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Karolina Leśniak (3A)
Martyna Wodzińska (3A)
Marta Data strona www
2. 45. Olimpiada Języka Angielskiego Emilia Wiśniowicz (3F)
Oliwia Kupczyk (2E)
Gabriela Kwaśny (3C)
Zbigniew Waszkiel
Zbigniew Waszkiel
Tomasz Frydrych
strona www
3. 47. Olimpiada Geograficzna Mikołaj Lignar (2GD)
Jakub Buczyński (2PC)
Sebastian Styczyński
Barbaba Wierdak-Cyboroń
strona www
4. 47. Olimpiada Historyczna Piotr Szot (2PC)
Bartosz Rup (2PC)
Maciej Sroka (2GA)
Agata Lorens
Agata Lorens
Stanisława Borys
strona www
5. 62. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym Iwona Gawron (3D)
Marcin Wojnarowicz(3D)
Karol Chmura (2PA)
Witold Lechowski
strona www
6. 28. Olimpiada Informatyczna Gabriel Antas (3B) Bożena Janiga strona www
7. 72. Olimpiada Matematyczna Gabriel Antas (3B) Renata Władyka strona www
8. 14. Olimpiada „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” Kamil Jarosz (1A)
Marcin Nawrocki (2PD)
Piotr Śmietana (1A) 
Maciej Sroka (2GA)
Stanisława Borys
Jacek Nawrocki
Stanisława Borys
Stanisława Borys
strona www
9. 32. Olimpiada Filozoficzna Gabriela Mroczek (1A) B. Sokołowska strona www

 

 


Inne olimpiady/konkursy

L.p. Nazwa olimpiady/konkursu Imię i nazwisko ucznia, klasa Wynik, lokata, awans, ... Imię i nazwisko opiekuna ucznia Uwagi
1. 7. Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii. Adam Łodziński (3A) finalista olimpiady
Agata Lorens strona www
2. 31. Olimpiada Teologii Katolickiej Patrycja Obara (1E)
Anna Bazan (2GB)
Adrian Kurowski (2GB)
Zuzanna Ścibura (2GB)
zakwalifikowani do II etapu Łukasz Ślusarczyk strona www
3. 34. Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej Kamil Wyderka (2GB) zakwalifikowany do II etapu Aneta Mitrut strona www
4. 14. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - matematyka Gabriel Antas (3B) zakwalifikowany do II etapu
Renata Władyka strona www
5. 14. Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia z elementami geologii Jakub Czyżykiewicz (2GC)
Natalia Janas (2GC)
Wojciech Knapik (2PB)
zakwalifikowani do II etapu Sebastian Styczyński strona www
6. 5. Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej Sebastian Szczygieł (3A) zakwalifikowany do II etapu Marta Data strona www
7. 5. Jagielloński Turniej Matematyczny Gabriel Antas (3B) zakwalifikowany do finału
Renata Władyka strona www