Olimpijczycy


Laureaci, finaliści i uczestnicy etapu centralnego olimpiad przedmiotowych i tematycznych


Język polski | Język angielski | Język niemiecki | Język francuski | Język rosyjski | Język łaciński | Historia
Wiedza o społeczeństwie | Biologia | Geografia | Matematyka | Fizyka | Chemia | Informatyka | Astronomia
Wiedza Techniczna | Filozofia | Inne


2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991|1990|1989|1988|1987|1986|1985|1984|1983|1982|1981|1980|1979|1978|1977|1976|1975
1974|1973|1972|1971|1970|1969|1968|1967|1966|1965|1964|1963|1962|1961|1960


Język polski

2014 r. - Edyta Stodolak - finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2012 r. - Magdalena Hudyma - laureatka (3 lokata) XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2012 r. - Gabriela Lechowska - finalista XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2011 r. - Magdalena Hudyma - finalistka XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

2009 r. - Adam Bełda - finalista XXXIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1996 r. - Joanna Frużyńska - finalistka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1992 r. -  Małgorzata Szczurek - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1992 r. - Tomasz Macios - laureat etapu centralnego XXII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1991 r. - Lucyna Andrzejak - finalistka etapu centralnego XXI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1988 r. - Alicja Ćwik - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1984 r. - Dariusz Szeląg - laureat etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1980 r. - Roman Dąbrowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1980 r. - Barbara Cynarska - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

1979 r. - Barbara Cynarska - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Do góry

Język angielski

2009 r. - Michał Strojek - finalista XXXIII Olimpiady Języka Angielskiego

2005 r. - Mateusz Piękoś - finalista XXIX Olimpiady Języka Angielskiego

2004 r. - Agnieszka Idzik - finalistka etapu centralnego XXVIII Olimpiady Języka Angielskiego

2002 r. - Sylwia Waszkiel - finalistka etapu centralnego XXVI Olimpiady Języka Angielskiego

1996 r. - Jacek Budzik - finalista etapu centralnego XX Olimpiady Języka Angielskiego

1978 r. - Anna Rosiek - laureatka I miejsca etapu centralnego Olimpiady Języka Angielskiego

Do góry

Język niemiecki

2017 r. Kornelia Gierlicka - zakwalifikowana do finału XXX Olimpiady Języka Niemieckiego

2016 r.Kornelia Gierlicka - laureatka XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego

2016 r. - Jakub Stępień - finalista XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego

2015 r. - Joanna Lis - finalistka XXXVIII Olimpiady Języka Niemieckiego

2009 r. - Greta Wardęga - finalistka XXXII Olimpiady Języka Niemieckiego

2004 r. - Joanna Langer - finalistka etapu centralnego XXVII Olimpiady Języka Niemieckiego

1990 r. - Danuta Dzięglewicz - finalistka etapu centralnego XIII Olimpiady Języka Niemieckiego

1979 r. - Anna Lazar - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Języka Niemieckiego

Do góry

Język francuski

2011 r. - Dominik Marek - finalista Olimpiady Języka Francuskiego 

2009 r. - Angelika Nowak - finalistka XXXII Olimpiady Języka Francuskiego

2007 r. - Karolina Wyderka - finalistka etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego

2006 r. - Monika Motkowicz - uczestniczka etapu centralnego XXIX Olimpiady Języka Francuskiego

2005 r. - Justyna Szawan - finalistka etapu centralnego XXVIII Olimpiady Języka Francuskiego

2004 r. - Katarzyna Półchłopek - finalistka etapu centralnego XXVII Olimpiady Języka Francuskiego

2003 r. - Aleksandra Zegarowska - laureatka etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego z II lokatą w Polsce

2003 r. - Iwona Morawska - finalistka etapu centralnego XXVI Olimpiady Języka Francuskiego

2002 r. - Karolina Czerska - laureatka etapu centralnego XXV Olimpiady Języka Francuskiego

2002 r. - Jadwiga Urban - uczestniczka etapu centralnego XXV Olimpiady Języka Francuskiego

1993 r. - Łukasz Rak - finalista etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego

1992 r. - Łukasz Rak - zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego

1990 r. - Magdalena Musiał - finalistka etapu centralnego XII Olimpiady Języka Francuskiego

1979 r. - Barbara Cynarska - finalistka etapu centralnego Olimpiady Języka Francuskiego (10 miejsce)

Do góry

Język rosyjski

2007 r. - Andrzej Fadiejew - laureat etapu centralnego Olimpiady Języka Rosyjskiego

2006 r. - Andrzej Fadiejew - finalista etapu centralnego Olimpiady Języka Rosyjskiego

1971 r. - Jolanta Bator - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Języka Rosyjskiego

Do góry

Język łaciński

2014 r. - Agnieszka Paryś - laureatka etapu centralnego XXXII Olimpiady Języka Łacińskiego

2013 r.Agnieszka Paryś - finalistka etapu centralnego XXXI Olimpiady Języka Łacińskiego

2011 r. - Edyta Gałuszka - finalistka XXIX Olimpiady Języka Łacińskiego

2010 r. - Aneta Lepucka - laureatka (7 lokata) etapu centralnego XXVIII Olimpiady Języka Łacińskiego, uczestniczka zawodów międzynarodowych "Certamen Ciceronianum" w Arpino we Włoszech.

2008 r. - Greta Wardęga - uzyskała tytuł finalistki etapu centralnego Olimpiady Języka Łacińskiego

2008 r. - Kazimierz Kmiecik - finalista etapu centralnego Olimpiady Języka Łacińskiego

2007 r. - Judyta Przetacznik - finalistka etapu centralnego Olimpiady Języka Łacińskiego

2006 r. - Monika Motkowicz - finalistka etapu centralnego XXIV Olimpiady Języka Łacińskiego

2004 r. - Eliza Rączka - uczestniczka etapu centralnego XXII Olimpiady Języka Łacińskiego

1999 r. - Grzegorz Ochała - laureat etapu centralnego XVII Olimpiady Języka Łacińskiego - VII lokata

1998 r. - Justyna Betlej - finalistka etapu centralnego XVI Olimpiady Języka Łacińskiego

Do góry

Historia

2011 r. - Wojciech Bosak - finalista XXXVII Olimpiady Historycznej

2010 r. - Wojciech Bosak - I miejsce w etapie centralnym Olimpiady Tematycznej ,,Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972  - 1514. Od Cedyni do Orszy”

1992 r. - Robert Kwiatkowski - uczestnik etapu centralnego XVII Olimpiady Historycznej

1985 r. - Stanisław Pochwała - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Historycznej

Do góry

Wiedza o społeczeństwie

2008 r. - Tomasz Trychta - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

2004 r. - Agnieszka Idzik - uczestniczka etapu centralnego XLV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

2000 r. - Jakub Matuszewski - finalista etapu centralnego XLI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1995 r. - Barbara Kiczek - uczestniczka etapu centralnego XXXVI Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1994 r. - Barbara Kiczek - uczestniczka etapu centralnego XXXV Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1992 r. - Jacek Gogola - laureat XXXII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

1985 r. - Wojciech Staniszewski - uczestnik Centralnej Olimpiady Wiedzy Społeczno - Politycznej

1980 r. - Krzysztof Potyrała - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Do góry


Biologia

2014 r. - Anna Sikorska - laureatka II stopnia XLIII Olimpiady Biologicznej

1992 r. - Paweł Czubik - laureat etapu centralnego Olimpiady Biologicznej

Do góry

Geografia

2014 r. - Karol Maculak - uczestnik etapu centralnego XL Olimpiady Geograficznej

2011 r. - Piotr Pacocha - laureat XXXVII Olimpiady Geograficznej

2009 r. - Mateusz Antas - finalista XXXV Olimpiady Geograficznej

2001 r. - Roman Dubiel - finalista etapu centralnego Olimpiady Geograficznej

2000 r. - Dawid Niezgoda - laureat IV lokaty etapu centralnego Olimpiady Geograficznej

1999 r. - Joanna Glanc - finalistka etapu centralnego Olimpiady Geograficznej

1994 r. - Paweł Klimek - laureat III miejsca etapu centralnego Olimpiady Geograficznej

1993 r. - Paweł Klimek - finalista etapu centralnego Olimpiady Geograficznej

Do góry

Matematyka

2017 r. - Kamil Gajewski - finalista LXVIII Olimpiady Matematycznej

2013 r. - Rafał Myśliwiec - finalista LXIV Olimpiady Matematycznej

2008 r. - Paweł Pietrzycki - finalista LIX Olimpiady Matematycznej

2005 r. - Jakub Piękoś - finalista LVI Olimpiady Matematycznej

1993 r. - Paweł Kocimowski - laureat V miejsca XLIV Olimpiady Matematycznej, udział w XVI Austriacko-Polskich Zawodach Matematycznych - nagrodzony w zawodach indywidualnych

1976 r. - Waldemar Rachowicz - finalista XXVII Olimpiady Matematycznej

1975 r. - Waldemar Rachowicz - finalista XXVI Olimpiady Matematycznej

1969 r. - Maciej Kuś - finalista XX Olimpiady Matematycznej

1968 r. - Stanisław Stój - finalista XIX Olimpiady Matematycznej

1968 r. - Marek Kosiek - finalista XIX Olimpiady Matematycznej

1967 r. - Stanisław Stój - finalista XVIII Olimpiady Matematycznej

1967 r. - Stanisław Wrona - finalista XVIII Olimpiady Matematycznej

1966 r. - Adam Idzik - finalista XVII Olimpiady Matematycznej

1965 r. - Adam Idzik - laureat XVI Olimpiady Matematycznej

1964 r. - Andrzej Olbrot - finalista XV Olimpiady Matematycznej  - uzyskał wyróżnienie

1963 r. - Andrzej Olbrot - finalista XIV Olimpiady Matematycznej - uzyskał wyróżnienie

1963 r. - Bolesław Krzywda - finalista XIV Olimpiady Matematycznej

1962 r. - Jan Potera - finalista XIII Olimpiady Matematycznej  - uzyskał wyróżnienie

1960 r. - Paweł Oberc - laureat I miejsca XI Olimpiady Matematycznej

1960 r. - Józef Mikrut - laureat VI miejsca XI Olimpiady Matematycznej

Do góry

Fizyka

2015 r. - Wojciech Dubiel - laureat (V miejsce w Polsce) LXIV Olimpiady Fizycznej

1994 r. - Krzysztof Jedziniak - finalista etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1993 r. - Wojciech Palacz - finalista etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1992 r. - Wojciech Palacz - finalista etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1992 r. - Jacek Plezia - finalista etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1989 r. - Zbigniew Prucnal - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej i Astronomicznej

1987 r. - Andrzej Kapanowski - finalista etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1987 r. - Renata Sajdak - finalistka etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1986 r. - Andrzej Kapanowski - finalista etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1981 r. - Andrzej Krupa - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1980 r. - Jerzy Piękoś - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1979 r. - Janusz Przewoźnik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1978 r. - Teresa Rachowicz - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1978 r. - Bogdan Sepioł - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1976 r. - Waldemar Rachowicz - laureat II miejsca etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1976 r. - Waldemar Rachowicz - wyróżnienie na Międzynarodowej Olimpiadzie Fizycznej w Budapeszcie

1975 r. - Waldemar Rachowicz - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1975 r. - Janusz Szczepański - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1973 r. - Bogusław Kocimowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1971 r. - Zdzisław Stęgowski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1967 r. - Roman Libuszowski - laureat III miejsca etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1967 r. - Roman Libuszowski - laureat V miejsca Międzynarodowej Olimpiady Fizycznej

1967 r. - Adam Cichy - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

1967 r. - Stanisław Wrona - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Fizycznej

Do góry

Chemia

2013 r. - Tomasz Kudłacz - laureat (5. miejsce) LIX Olimpiady Chemicznej, złoty medal na 45. Międzynarodowej Olimpiadzie Chemicznej w Moskwie

2012 r. - Tomasz Kudłacz - laureat LVIII Olimpiady Chemicznej

2006 r. - Piotr Kuźniarowicz - finalista etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

2006 r. - Paweł Szudy - finalista etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

1998 r. - Jacek Budzik -  finalista etapu centralnego XLIV Olimpiady Chemicznej

1994 r. - Marek Lew - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

1991 r. - Sławomir Szynal - finalista etapu centralnego XXXVII Olimpiady Chemicznej

1988 r. - Józef Świstak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

1987 r. - Piotr Jasik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

1987 r. - Józef Swistak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

1983 r. - Tomasz Czeluśniak - uczestnik etapu centralnego XXIX Olimpiady Chemicznej

1977 r. - Jerzy Pepera - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

1976 r. - Stanisław Pikul - laureat etapu centralnego XLIV Olimpiady Chemicznej

1976 r. - Stanisław Pikul - uczestnik Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej w Halle (NRD)

1976 r. - Andrzej Juszczyk - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Chemicznej

Do góry

Informatyka

2014 r. - Marcin Karpiński - finalista z wyróżnieniem etapu centralnego XXI Olimpiady Informatycznej

2012 r. - Marcin Karpiński - finalista XIX Olimpiady Informatycznej

2010 r. - Adam Furmanek - finalista XVII Olimpiady Informatycznej

1998 r. - Marcin Kielar - laureat II miejsca etapu centralnego V Olimpiady Informatycznej

1997 r. - Marcin Kielar - finalista etapu centralnego IV Olimpiady Informatycznej

1993 r. - Wojciech Palacz - laureat etapu centralnego w II Krajowym Konkursie Informatycznym organizowanym przez MEN, uzyskał I lokatę w Polsce (w tamtych latach nie było centralnej olimpiady - jej rolę pełnił ten konkurs)

Do góry

Astronomia

1979 r. - Bogdan Przetacznik - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1976 r. - Janusz Rak - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1976 r. - Waldemar Rachowicz - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1971 r. - Roman Sikora - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1971 r. - Tomasz Kosiek - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1969 r. - Janusz Psiuk - laureat II miejsca etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1968 r. - Stanisław Stój - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1968 r. - Jacek Majewski - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1968 r. - Marek Kosiek - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

1962 r. - Jan Potera - uczestnik etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej

Do góry

Wiedza techniczna

1986 r. - Daniel Habrat - finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Technicznej

1980 r. - Jerzy Kołodziejczyk - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej

1978 r. - Tomasz Berezowski - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej

1978 r. - Grzegorz Tora - laureat centralnej Olimpiady Wiedzy Technicznej

Do góry


Filozofia

2010 r. - Kinga Trychta - finalistka XXII Olimpiady Filozoficznej

1995 r. - Małgorzata Kocimowska - uczestniczka etapu centralnego VII Olimpiady Filozoficznej

1995 r. - Renata Świątek - uczestniczka etapu centralnego VII Olimpiady Filozoficznej

1994 r. - Dorota Macios - finalistka etapu centralnego VI Olimpiady Filozoficznej

1993 r. - Dorota Macios - uczestniczka etapu centralnego V Olimpiady Filozoficznej

1992 r. - Anna Szudy - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Filozoficznej

1992 r. - Tomasz Macios - finalista etapu centralnego IV Olimpiady Filozoficznej

1983 r. - Ewa Latoszek - uczestniczka V Turnieju Filozoficznego na szczeblu centralnym

Do góry

Inne

2016 r. - Bożydar Brewczyński – finalista XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej

2013 r. - Kacper Lawera - finalista XXIII Olimpiady Teologii Katolickiej

2012 r. - Kacper Lawera - laureat (3 miejsce) XXII Olimpiady Teologii Katolickiej

2009 r. - Kinga Trychta - finalistka XIX Olimpiady Teologii Katolickiej

2008 r. - Karolina Wojdyła - finalistka XVIII Olimpiady Teologii Katolickiej

2008 r. - Justyna Kmiecik - finalistka XII Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

2000 r. - Jarosław Włudyka - uczestnik etapu centralnego Zachodniopomorskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej

2000 r. - Dawid Niezgoda - finalista etapu centralnego Olimpiady Nautologicznej

1995 r. - Jakub Juszczyk - finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

1995 r. - Marcin Lichosik - finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

1992 r. - Małgorzata Kleban - uczestniczka etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej

1992 r. - Wojciech Marecki - zakwalifikowany do etapu centralnego Olimpiady Ekologicznej

Do góry


2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995
1994|1993|1992|1991|1990|1989|1988|1987|1986|1985|1984|1983|1982|1981|1980|1979|1978|1977|1976|1975
1974|1973|1972|1971|1970|1969|1968|1967|1966|1965|1964|1963|1962|1961|1960


Język polski | Język angielski | Język niemiecki | Język francuski | Język rosyjski | Język łaciński | Historia
Wiedza o społeczeństwie | Biologia | Geografia | Matematyka | Fizyka | Chemia | Informatyka | Astronomia
Wiedza Techniczna | Filozofia | Inne


Do góry

<p style="text-align: center;">Język polski | Język angielski | Język niemiecki | Język francuski | Język rosyjski | Język łaciński | Historia | Wiedza o społeczeństwie | Biologia | Geografia | Matematyka | Fizyka | Chemia | Informatyka | Astronomia | Wiedza Techniczna | Filozofia | Inne</p>
<hr size="1" />